Festyn rodzinny

Szanowni Państwo,

11 czerwca 2017 r. od godz. 12-tej na terenie Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu, odbędzie się festyn rodzinny „Na powitanie lata”. Podczas powitania lata w Ogrodzie zaplanowaliśmy moc wrażeń dla najmłodszych i nie tylko. Festyn rozpocznie wspólne śpiewanie piosenek dziecięcych pod kierunkiem instruktora muzycznego z MDK w Toruniu. Główną atrakcją będą animacje, zabawy i konkursy z postaciami Alicji w Krainie Czarów prowadzone przez Centrum Twórczej Zabawy.  Na przygotowanym przez ZABWAWIARKĘ placu zabaw stanie również mały dmuchany zamek ze zjeżdżalnią oraz trampolina. Ponadto uczestnicy festynu będą mogli uwiecznić swoją obecność na pamiątkowej fotografii zrobionej w magicznej fotobudce.

Uczestnictwo w festynie będzie również okazją do zapoznania się z twórczością Pana Lecha Konopińskiego – polskiego poety i autora utworów dla dzieci i młodzieży. Na stoiskach zaprezentowana zostanie także tradycyjna kuchnia z regionu. Chętni będą mogli zobaczyć proces przędzenia wełny alpaczej oraz nabyć rękodzieło artystyczne w tym m.in.: ręcznie robioną biżuterię oraz poduszki i przytulanki dla dzieci. Będzie również możliwość zakupu wyrobów pszczelarskich.

W Galerii Sztuki Przyrodniczej prezentowana będzie wystawa zwycięskich prac konkursu plastycznego z cyklu Przestrzenie Przyrody – „Niezwykły świat płazów”.

Zapraszamy

Festyn jest dodatkową atrakcją - obowiązuje bilet wstępu do Ogrodu.

Festyn rodzinny