Festyn Rodzinny "Na Pożegnanie Lata"

W najbliższą niedzielę w godz. 12.00-15.30 zapraszamy do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu na Festyn Rodzinny "Na Zakończenie Lata".

Jak zwykle na naszych zwiedzających czeka wiele atrakcji, m. in. występ grupy teatralnej MagMowcy z przedstawieniem "W zdrowym ciele zdrowy duch" oraz animacja dla dzieci "Ślimaki w podróży". W trakcie festynu odbędzie się również pokaz sztuki cyrkowej i warsztaty cyrkowe, a także otwarcie wystawy zdjęć wybitnego, polskiego fotografa przyrody - Artura Tabora, zmarłego tragicznie w 2010 roku w Mongolii. 
Wszystkiemu towarzyszyć będą stoiska tematyczne oraz konkursy dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami. Udział w festynie możliwy jest przy wykupieniu biletów wstępu do Ogrodu. w trakcie festynu będzie możliwość spotkania z Panem Lechem Konopińskim - laureatem Orderu Uśmiechu, autorem tekstów licznych piosenek :Gdy Polska da nam Rozkaz" oraz "Za wszystkie noce", oraz autorem tekstów i książek dla dzieci. W trakcie festynu będzie możliwość zakupu książki autora "Tak się kręci świat zwierzęcy" wraz z autografem.
Będzie możliwość nabycia swojskich wypieków i dań od Koła Gospodyń Wiejskich z Wołuszewa, oraz kwiatów od "Lawendy pod Trójką".

Zapraszamy serdecznie!

 

Festyn Rodzinny "Na Pożegnanie Lata"